Fırsatlarımızdan Yararlanın!

Ruzgarhost: "Yüksek hız ve güvenliği, sizin için özelleştirilmiş sunucularımızla bir araya getiriyoruz. Kendinize uygun paketi seçip ışık hızında Vps satın alarak hemen keyfine bakabilirsiniz."

Image link

Neden RüzgarHost?

1. Sınırsız Barındırma Özellikleri
2. Kontrol Paneli
3. Tek Tıkla Kurulum
4. 7/24 Destek
5. Yüksek Performans
6. Üst Düzey Güvenlik
7. Hızlı Network Ağı

Ön bellekleme,
LiteSpeed&Nginx hizmet desteği,
Yükseltilebilir hosting,
Kolay kurulum,
Antivirüs koruma hizmeti,
Ücretsiz yedekleme,

Projelerinize Uygun Hosting Hizmetleri

RuzgarHost hosting hizmetlerinden sınırsız faydalanabilirsiniz. Tüm projelerinizin internet üzerinden dünyaya duyurulması ve web sitenizin kesintisiz yayın yapabilmesi için en güçlü sunucu hizmetleri sunuluyor. Projelerinize uygun hosting hizmetleri, gelişmiş yazılım sistemlerine sahip güçlü donanım özellikleri ile geniş depolama alanı sunan sunucu seçenekleri ile sunuluyor.

Sınırsız Barındırma Özellikleri

Web sitelerinizi barındırma hizmeti alacağınız zaman, veri büyüklüğüne göre sunucu seçimini yapabilirsiniz. Web projelerinizin büyüklüğü ve kullanım amacı ne olursa olsun, sınırsız barındırma özelliği sunulur.

 • Hızlı kurulum,
 • Tek tıkla kurulum,
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz web taşıma,
 • LS Cache destekli sunucu,
 • Sınırsız özellikleri inceleyebilir ve projeleriniz için yüksek performanslı hizmetleri almaya başlayabilirsiniz.

Kontrol Paneli

Web sitenizi barındırdığınız hostinglerde, kontrol paneli türünü seçebilirsiniz. cPanel ya da plesk panel karşılaştırmasını yapabilirsiniz. cPanel, performans ve hız açısından plesk panele göre daha avantajlıdır. Plesk panel ise barındırma fiyatları konusunda cPanel’e göre daha uygundur. Kontrol paneli arayüz tasarımı ve kullanımı açısından karşılaştırma yapığınızda da cPanel’in daha kolay kullanıma sahip olduğunu görebilirsiniz. Web sitenizi barındırma işlemlerinize göre her iki panel seçiminde de yardımcı olunur.

cPanel Hosting Hizmetlerinin Avantajları

cPanel hosting hizmeti için çeşitli paket seçenekleri sunuluyor. Tüm paketleri inceleyebilir ve tercihinizi yaparak en iyi hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

cPanel paketlerinin avantajlı özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Ön bellekleme,
 • LiteSpeed&Nginx hizmet desteği,
 • Yükseltilebilir hosting,
 • Kolay kurulum,
 • Antivirüs koruma hizmeti,
 • Ücretsiz yedekleme,

Web barındırma için hosting seçiminde, cpanel özelliklerini incelerken, başlangıç, süper performans, performans pls, Premium performans gibi tüm paketlerin özelliklerini detaylı görebilirsiniz.

Tek Tıkla Uygulama Kurulum Özelliği

Cpanel hosting seçiminde sunulan paketlerin özelliklerini incelerken, kolay kurulum özelliklerine dikkat etmelisiniz. Tek tıkla kurulum özelliği vardır ve panelinizi kolay yönetebilirsiniz. Hosting hizmeti almaya başladıktan sonra cpanel sayesinde kendi web sitenizi kendiniz yönetebilir, tek tıkla uygulama kurulumu ve içerik güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Ücretsiz 7/24 Destek

Hosting seçenekleri için hazırlanan tüm paketlerde, ücretsiz 7/24 destek hizmet seçeneği yer alıyor. Web barındırma işlemlerinde sorunların yaşanmaması, yaşanabilecek sorunların çözülmesi, hosting hizmetleri ve işlemleri hakkında detaylı bilgilerin alınabilmesi için destek hizmetleri sunuluyor. Tüm destek hizmetleri ücretsiz ve 7/24 kesintisiz olarak sunulur. Destek bölümünü incelediğinizde hangi destekten nasıl faydalanabileceğinizi görebilirsiniz. Ücretsiz destek hizmetini, hosting seçiminden, web taşımaya ve kontrol paneli yönetimine kadar tüm işlemler için alabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Hosting Hizmetleri

Sunulan hosting paketlerinin tümünde yüksek performans özelliğinin sunulabilmesi için SSD disk yapıları kullanılıyor. Yeni teknoloji ürünü olan SSD disk sistemleri, HDD disk türlerine göre daha hızlıdır ve okuma, yazma performansı en az 10 kat fazladır. Hızın yanı sıra performansı artırıcı güvenlik önlemleri de uygulanıyor. Tüm hosting sunucu çeşitleri için yazılımsal koruma sistemleri uygulanıyor ve performansı olumsuz etkileyecek olan tüm seçenekler ortadan kaldırılıyor. Sunucuların tümünde güncel konfigürasyonlar yapılarak, her zaman güncel versiyona sahip olmaları sağlanıyor.

X10 Yüksek Performans

Kurumsal ya da bireysel tüm web siteleriniz için sunulan hosting hizmetlerinde, yüksek performans özellikleri kullanılıyor. Seçeceğiniz hosting paketlerini incelediğinizde, tümünde farklı depolama kapasitesinde SSD disk sistemlerinin kullanıldığını görebilirsiniz. SSD diskler, diğer disk sistemlerine göre X10 yüksek performans ve hız sağlıyor. Okuma ve yazma hızının en az 10 kat fazla olması, web sitenize daha hızlı erişim yapılmasını, site güncelleme işlemlerini hızlı yapmanızı sağlayacaktır. Hızlı erişim yapılan sitenizin trafik sayısı da artacaktır.

Üst Düzey Güvenlik Sistemleri

Hosting paketlerinde, hız ve güvenlik önemlidir. Hosting sunucularında, antivirüs ve antispam koruması için ImunifyAv koruma programları içerik olarak sunuluyor. Web sitenizi barındırmaya ve yayınlamaya başladığınızda antivirüs koruması olup olmadığını görmenizi ve virüslü dosyalara karşı anında uyarı almanızı sağlar. Seçtiğiniz paketin antispam ve antivirüs koruma özelliğine sahip olması web sitenizin erişim hızını, performansını ve veri güvenliğini önemli ölçüde etkileyecektir.

Ultra Hızlı Network Ağı

Tüm hosting sunucuları için oluşturulan network ağı, ultra hız özelliğine sahiptir. Web projeleri hazırlandıktan sonra barındırıldığı sunucu üzerinden yayınlanmaya başlanır. Network ağının hızlı ve güçlü olması, insanların web sitesine ve sitenin tüm içeriklerine çok hızlı erişim yapmasını sağlayacaktır. Ultra hızlı network ağı sayesinde web sitenizin performansını artırabilir, arama motorlarında üst sıralara çıkmaya başlayabilirsiniz. Erişim hızı arttıkça web sitesi performansı ve ziyaretçi memnuniyeti de artacaktır.

Güçlü Sunucu Altyapısı

Hostingler, birbiri ile iletişim halinde olan birden fazla bilgisayar sistemini içerebiliyor. Sunucu depolama kapasitesinin artırılması için birden fazla sunucu kullanıyor ve sunucular arası iletişimin oluşturulması sağlanıyor. Bunun için güçlü sunucu altyapısı oluşturuluyor ve tüm sunucu paketlerinin hızlı erişim özelliği ile sunulması sağlanıyor. Sunucu altyapı sistemi seçiminde proje ve band genişliği özelliklerine dikkat etmek önemlidir. Daha güçlü alt yapı oluşturulabilmesi için fiber optik kablo ve kablosuz ağ kurulum seçenekleri kullanılıyor.

Jet Hızında Açılan Web Siteleri

Web sitenizin açılış hızı, sunacağınız hizmetleri ve yapacağınız satış işlemlerini de etkileyecektir. Bunun için jet hızında açılan bir web sitesine sahip olmalısınız. Web sitenizin kodlama sistemi kadar seçeceğiniz hosting ve hosting firması da önemlidir. Güçlü altyapı sistemine sahip sunucularımız, tüm web sitelerinin yüksek hızda açılmasını ve kesintisiz erişimler sunmasını sağlıyor. E-ticaret gibi dijital pazarlama sektöründe, web sitesinin açılma hızı müşteri memnuniyeti ve satışların artması açısından önemlidir.