Canlı Destek
İletişimi Başlat
Telefon
+90 -- Yakında --

[ SSS ] Sıkça sorulan sorular

Site taşıma süresi, mevcut web sitenizin boyutu, karmaşıklığı ve taşınacağı sunucunun durumuna bağlı olarak değişebilir. Genellikle, küçük bir web sitesi birkaç saat içinde taşınabilirken, daha büyük ve karmaşık siteler daha uzun sürebilir. Taşıma süresini en aza indirmek için planlama ve hazırlık önemlidir.

Evet, e-posta hesaplarınızı taşıyabiliriz. E-posta hesaplarınızın taşınması, doğru yapılandırma ve güvenlik önlemleri alınarak yapılır. Bu sayede e-posta iletişiminizi kesintiye uğratmadan yeni sunucuya aktarabiliriz.

Veri kaybını önlemek için gerekli yedeklemeler ve önlemler alınır. Taşıma işlemi sırasında veri kaybını minimize etmek için dikkatli bir şekilde çalışırız. Ancak, herhangi bir beklenmedik sorun durumunda verilerinizi yedeklemeleri ile güvence altına alırız.

SEO sıralamalarını kaybetmemek için önemli adımlar atarız. Eski URL yapılarını yeni sunucuda koruruz, 301 yönlendirmeleri kullanırız ve arama motorlarına uygun olarak web sitenizi yeniden indeksleriz. Bu şekilde sıralamalarınızı korumaya çalışırız.

Evet, taşıma sonrası destek sağlıyoruz. Taşıma işlemi tamamlandığında, e-posta, telefon veya destek bileti yoluyla herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için buradayız ve çevrimiçi varlığınızı desteklemek için her zaman hazırız.
24/7 İletişim Desteği

Detaylı bilgi ve merak ettikleriniz hakkında